KURUMSAL

TeknofinSteel - Kalite, Tecrübe ve Güvenilirlik

TeknofinsSteel, İstanbul İOSB’de poliüretan conta dökme makinası, sac işleme üretim hatlarının tasarım ve üretimini yapmaktadır. 

Şirket 1988'den bu yana enerji iletim, dağıtımında yenilik oluşturma, zamanla büyümeyi ve gelişmeyi, yeni teknolojiler uygulamayı, yeni çözümler üretmeyi, yapısını ve organizasyon sistemini güçlendirmeyi başardı.

Beceri ve Know-How

Beceri ve know-how yönetimindeki büyüme ile gelişen verimlilik ve kalite, sürekli gelişim, TeknofinSteel faaliyetlerinde önemli bir özelliktir. Bu gelişme, firmanın rekabet avantajını korumasını ve müşterileri için katma değer yaratmasını sağladı.

TeknofinSteel sac işleme hatları üretiminde yakaladığı başarının yanısıra poliüretan conta dökme cnc makineleri ve robotlarında son yıllarda kaydettiği olağanüstü AR-GE gelişmeleri ve yeni piyasalarda çeşitli sektöre kazandırdığı kayda değer açılımlar sayesinde dünyanın birçok ülkesinde aranan bir marka olmuştur.

TeknofinSteel , daima müşteri gereksinimlerine göre yenilikçi ve kaliteli çözümler sunmaya özen gösteren dinamik bir gerçektir. Elektrik panosu üretim hatları, kablo kanalı üretim hatları, rooll forming, bakır lama kesme delme bükme dijital cnc makineleri ve  poliüretan kartezyen robotları önemli ürün gruplarını oluşturmaktadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz
Poliüretan Conta Dökme Makinaları