Teknobend Sac Bükme

Teknobend Sac Bükme
ÜRÜNLER

Teknobend Sac Bükme

Teknofinsteel sac kesme ve bükme teknolojilerinde köklü bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahiptir. Daima çözüm odaklı çalışmayı ve sürekli yenilikçi bir yaklaşım içinde olmayı kendine ilke edinerek, kullanıcılarına daha yüksek verim, düşük üretim maliyetleri ve gelişmiş ergonomik özellikler sunar.

Yenilikçi makine yapısı, hızlı hidrolik sistemi, yüksek hassasiyete sahip servo kontrollü arka dayama sistemi, ayrıca dörtkenarı makine üst duvarına çarpma tehlikesi olmadan, güvenle ve hızlı bir şekilde bükebilme imkânı sunmuştur.

Dokunmatik kontrol paneli, her bir bükme iş döngüsünün, akıcı bir biçimde gerçekleşmesine olanak vermektedir. Vidalı mil ve servo motor kontrollü hassas dayama sistemi, büküm programı oluşturabilme ,arka dayamanın büküm programına göre otomatik ayarı, dokunmatik kontrol paneli, program reçeteleri oluşturabilme, özel alt ve üst kalıplar, müşteri isteklerine göre özel tasarımlar.

Duvar tipi elektrik pano üretiminde çerçeve ve gövdeyi tek köşeden kaynatma imkanı sağlar. Abkantlara göre çok pratik bir makinadır. Sac bükme teknolojisidir.

Teknobend Sac Bükme