Üretim Hatları (Elektrik Panosu ve Kablo Kanalı)

Punch Hattı
ÜRÜNLER

Punch Hattı

Teknofinsteel punç makinası, sac kesme ve bükme teknolojilerinde elektrik panosu üretimi için özel geliştirdiği x-y ekseninde sac işleme makinesidir.

Elektrik panosu kapaklarında cihaz delikleri kolayca açılır. Eksenler servo motor kontrollü z ekseni hidrolik sistemdir. Takım olarak CNC punç makinesi kalıpları veye prograsif kalıplar için tutucu mevcuttur. Teknopunch makinesini 30 mm yüksekliğe kadar kenar bükümlü parçaları punch edebilme imkânını kullanıcılarının hizmetine sunmuştur. Yenilikçi makine yapısı, hızlı hidrolik sistemi, seri şekilde üretilecek kapaklara müşterinin ihtiyacına uygun olacak ürün deliklerini sacın üzerine açılması imkânını sunmuştur.

Dokunmatik kontrol paneli, her bir punch iş döngüsünün,akıcı bir biçimde gerçekleşmesine olanak vermektedir. Eksen motorları ve CNC kontrol arasında yüksek veri akışı, X ve Y eksenlerinde sac konumlandırma, 30 mm'ye kadar kenarları bükümlü kapak vb. işleyebilme,dokunmatik kontrol paneli, program reçeteleri oluşturabilme, özel alt ve üst kalıp sistemleri, form kalıpları ile çalışma imkanı, kolay programlama ve işletim sağlayan yazılım.

Elektrik panosu üretimi için tasarlanmıştır.

Punch Hattı