Poliüretan Conta Dökme Makinaları

Poliüretan Conta Dökme Makinası Tek Tablalı
ÜRÜNLER

Poliüretan Conta Dökme Makinası Tek Tablalı  ( robosim 0735-S )

Teknofinsteel robosim 3 eksen cnc kartezyen poliüretan tek tabla conta dökme makinası, yazılım aracılığı ile endüstriyel ürünlerin contalama ve IP koruma sınıfında IP68 kadar poliüretan maddesini ekonomik değerlere dönüştürür. İstanbul İkitelli Teknofinsteel fabrikasında, sınıfın da üstün teknoloji malzemeleri kullanılarak ( Teknofinsteel, Tumrack, Simel, Festo ve Bosch Rexroth ürünler )  üretilmektedir.
 

Üretimde, doğru ve verimli ekipman kullanılmaktadır. Çift cidarlı paslanmaz çelikten malzeme tankları özel olarak üretilmiş mini chiller soğutucu ile takviye edilmiştir. Enerji verimliliğinde servo sistemlerle optimum çözüm sağlar. Robosim 0735-S poliüretan conta dökme makinesi, herşekilde ki malzemeye oda sıcaklığında pu 2K conta kimyasallarını dinamik karıştırma ve 3 eksen uygulaması ile  rekabette maliyetleri aşağı çeker. Düz zemin ve kanal içi uygulaması mevcuttur. Endüstriyel kullanıma uygun 2K polyol ve isocyanate karışımıdır. Hızlı ve kolay kurulur. Dökme conta; hepa filitre kutuları,elektrik panoları, aydınlatma, reklam sanayi, IEC 61439/1-2 standardında pu dökme conta uygulamasıdır.
 

Türkiye’de İstanbul, Konya, Denizli, Bursa, Antalya, İzmir, Aydın, Zonguldak, Bolu, Çerkezköy başta olmak üzere, dünyanın 35’den fazla ülkesinde farklı endüstri ve uygulama alanlarında çalışanlarla birlikte güvenle kullanılıyor.

Poliüretan Conta Dökme Makinası Tek Tablalı